REMSA

Remsa_01

Autovadītāja drošība uz ceļa lielā mērā ir atkarīga no viņa vadītā automobīļa bremžu sistēmas kvalitātes un bremžu kluču un disku tehniskā stāvokļa. Tāpēc katrai bremžu sistēmas daļai nepieciešams pievērst sevišķu uzmanību, īpaši, veicot nolietojušos bremžu daļu nomaiņu.

Tieši tāpēc REMSA bremžu kluči ir iztrādāti tā, lai tie būtu spējīgi darboties nevainojami un precīzi pat vissmagākajos ceļa apstākļos – slapjumā, pie ievērojamām vides temperatūras svārstībām, netīrumiem, putekļiem u.t.t. Ņemot vērā to, ka Remsa bremžu kluču berzes materiāls ir galvenais komponents, lai nodrošinātu minētās prasības, šī materiāla kvalitātei ir jābūt visaugstākajā līmenī, lai berzes koeficients nemainīgi paliktu normas robežās - neatkarīgi no temperatūras, ātruma un citiem ārējiem parametriem. Bez tam, tieši REMSA klučiem izmantotais berzes materiāls padara REMSA bremžu kluču ekspluatāciju ievērojami garāku.

Izvērtējot REMSA bremžu kluču īpašības, ir virkne priekšrocību, kas nodrošina šo produktu pārākumu, salīdzinot pat ar pazīstamāko ražotāju produktiem. Pirmkārt, tā ir inovatīvā tehnoloģija PROTECHNO 3, kura tiek pielietota REMSA kluču ražošanā. Izstrādāta neskaitāmu testu un uzlabojumu rezultātā, šī tehnoloģija nodrošina visaugstāko bremzēšanas lietderības koeficientu. Pie tam, berzes koeficients paliks nemainīgs jebkurā temperatūras diapazonā. Tādā veidā REMSA bremžu kluču ražotāji ir spējīgi garantēt nemainīgi augstu drošības un komforta līmeni, pārvietojoties ar automobīli.

Galvenā REMSA bremžu kluču un disku ražotne atrodas Spānijā. Kopš nesena laika REMSA kompānija ir LUCAS koncerna sastāvā, attiecīgi vairāku koncerna zīmolu (TRW, Roadhouse) ražošanai tiek izmantotas REMSA rūpnīcas jaudas.

REMSA produkciju izmanto tādi pasaules līderi, kā BMW, Ford, Toyota, Honda, Nissan, Fiat, Renault.

Viena no REMSA ievērojamām priekšrocībām ir labi sabalansētā attiecība starp augsto produktu kvalitāti un patērētājam salīdzinoši pieejamo cenu līmeni.

Remsa produktu nemainīgi augsto kvalitāti garantē ISO9002 kvalitātes vadības sertifikāts.