STARMANN

Starman-banner
  • Pieredze
  • Laba cena
  • Augsta kvalitāte

Auto Plus tagad piedāvā saviem klientiem plašu STARMANN rezerves daļu klāstu. Mūsu interneta veikalā STARMANN rezerves daļas, kopā ar tām pievienotu aprakstu un attēlu atradīsiet sekojoši:

  1. Izvēlieties savu auto
  2. Izvēlieties vajadzīgo preču grupu
  3. Izmantojot ražotāju filtru augšējā rindā, izvēlieties STARMANN
  4. Pēc atbilstošajiem papildus parametriem izvēlieties Jums nepieciešamo detaļu

Auto Plus piedāvā STARMAN produkciju šādās preču grupās:

  • Riteņu gultņi
  • Piekares daļas: bukses, balstšarnīri
  • Amortizatori

Par STARMANN zīmolu

STARMANN ir preču zīme, balstās uz vairāk kā 20 gadu gūto pieredzi, sadarbojoties gan ar austrumu, gan rietiumu tirgiem alternatīvo rezerves daļu segmentā. Kompānija strādā ar pazīstamākajām auto rezerves daļu rūpnīcām, kas ražo augstākās kvalitātes produktus, garantē regulāras preču piegādes un nepārtraukti paplašina preču piedāvājumu. STARMANN kompānija dara maksimālo, lai uzturētu savu preču augsto kvalitātes līmeni, kas tiek panākts, veicot regulārus laboratorijas pētījumus, kā arī nodrošinot saviem produktiem starptautiski atzītu tehnisko sertifikāciju. STARMANN produkti izturibas ziņā ievērojami pārsniedz daudzu valstu (t.sk. NVS valstu) noteiktās izturības normas. Tas nodrošina STARMANN piekares un citu rezerves daļu augsto izturību pat uz ļoti sliktiem ceļiem. Īpaši jāatzīmē izmantoto izejvielu augstā kvalitāte un izpildījuma precizitāte.

Par STARMANN kompāniju

STARMANN Corporation sastāv no vairākiem savstarpēji saistītiem uzņēmumiem ar galveno mītni Schwed pilsētā, Vācijā. Kopējā noliktavu platība sastāda 8 tūkstošus kubikmetru, ietverot 3 noliktavas Vācijā, Polijā un Ukrainā. Modernizētie loģistikas risinājumi lauj piegādāt STARMANN produkciju praktiski uz jebkuru vietu. Šodien ar STARMANN alternatīvo rezervas daļu distribūciju nodarbojas kompānijas Vācijā, Austrijā, Portugālē, Grieķijā, Bulgārijā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Baltkrievijā, Krievijā, Ukrainā, Kazahstānā, Gruzijā, Turcijā.

STARMANN klientiem

STARMANN kompānija ir atvērta sadarbibai ar visiem alternatīvo auto rezerves daļu izplatītājiem visplašākajā reģionā.

STARMANN komanada ir gatava izpildīt pat vissarežģītākos klientu pasūtījumus augstā tehniskajā un profesionālajā līmenī. Jau 6 gadus uzņēmums darbojas saskaņā ar ISO 9001:2000 kvalitātes vadības sertifikātu, tā nodrošinot saviem klientiem visefektīvāko un visstingrākajām prasībām atbilstošu servisu.

STARMANN alternatīvās auto rezerves daļas ir pārstāvētas alternatīvo daļu meklēšanas katalogos «TecCat» un «TecDoc»