OTTO ZIMMERMANN (Vācija) – viens no tirgus līderiem bremžu daļu ražošanā.

Zimmermann_01

Auto Plus tagad piedāvā plašu OTTO ZIMMERMANN bremžu disku klāstu. Mūsu interneta veikalā OTTO ZIMMERMANN bremžu diskus kopā ar tiem pievienotu aprakstu un attēlu atradīsiet sekojoši:

 1. Izvēlieties savu auto
 2. Izvēlieties preču grupu – bremžu diski
 3. Izmantojot ražotāju filtru ekrāna augšējā rindā, izvēlieties ZIMMERMANN
 4. Pēc atbilstošajiem papildus parametriem izvēlieties Jums nepieciešamo detaļu

OTTO ZIMMERMANN dibināts 1947 gadā. Jau vairāk nekā 50 gadus uzņēmums specializējas bremžu daļu ražošanā. Šodien uzņēmums OTTO ZIMMERMANN ir viens no atzītākajiem tirgus līderiem šajā jomā. Uzņēmuma produkcija nonāk gan uz lielāko Eiropas autoražotāju montāžas līnijām, gan arī ieņem pastāvīgu un nozīmīgu vietu auto rezerves daļu tirgū.

Iemesli, kāpēc ieteicams izvēlēties tieši OTTO ZIMMERMANN bremžu diskus:

 • OTTO ZIMMERMANN bremžu diski ir izgatavoti no augstākās kvalitātes metālu sakausējumiem;
 • nodrošina drošu bremzēšanu jebkurā braukšanas ātrumā pat ekstremālākajos laika apstākļos;
 • to ražošanā Izmantotajiem materiāliem piemīt augsta nodilumizturība;
 • neatkarīgi no bremzēšanas apstākļiem, pilnīgi izslēgta jebkāda vibrācija;
 • neatkarīgi no bremzēšanas apstākļiem ir izslēgta bremžu pārkaršana.

Viena no jaunākajām OTTO ZIMMERMAN izstrādēm ir perforētie bremžu diski, kas varāk orientēti uz sporta automobiļiem. Šie diski ražoti no kompānijas izstrādāta un patentēta īpaša metālu sakausējuma. Diska speciālā konstrukcija nodrošina maksimāli iespējamo nodiluma aizsardzību, kā arī ir aprīkoti ar nodiluma līmeņa kontroles sistēmu.

OTTO ZIMMERMANN bremžu kluču ražošanā tiek izmantotas modernākās iekārtas un jaunākie risinājumi metālu sakausējumu tehnoloģijās un metāla apstrādē.

Ar OTTO ZIMMERMANN zīmolu ir pārstāvēti vairāk nekā 1000 produktu veidi, kas nodrošina pilnu bremžu disku un bremžu kluču klāstu praktiski jebkuras markas automašīnai.

OTTO ZIMMERMANN, būdams viens no šodienas veiksmīgākajiem zīmoliem, saviem klientiem piedāvā ne tikai konkurētspējīgu cenu, bet, pirmām kārtām, izcilu produktu kvalitāti, kuru nodrošina:

 • galvenā ražotne Vācijā – Sinsheim pilsētā,
 • augsta līmeņa produkcijas kvalitātes kontroles sistēma, kuru apstiprina rūpnīcai piešķirtais ražošanas procesa kvalitātes vadības sertifikāts DIN ISO 9000.